Kontakt

tel.: +48 696 363 749
kontakt@energygroup.edu.pl
www.energygroup.edu.pl

Project Management Institute | Registered Education Provider (R.E.P.)

My i nasi klienci
Cieszą nas udane projekty

Naszą pasją są projekty. Zajmujemy się każdym ich aspektem już od wielu lat. Tą pasją dzielimy się z naszymi klientami z całym zaangażowaniem, wnosząc nasze doświadczenie zdobyte przy setkach projektów, w których uczestniczyliśmy lub które obserwowaliśmy w różnych rolach.

Nasi klienci również mają swoje pasje, takie jak wznoszenie budynków, tworzenie systemów informatycznych, rozwój usług telekomunikacyjnych, produkcja samochodów i innych, często niezwykłych urządzeń i rozwiązań.
To stanowi istotę ich działania. Każda z tych pasji może wiele zyskać dzięki dobrze wybranym i poprowadzonym projektom.

Tam, gdzie do głosu dochodzą sprawy ważne, konieczne jest zaufanie. Budujemy je od lat i otrzymujemy go coraz więcej z każdym projektem. Siadając do partnerskich rozmów dbamy o rzetelne zrozumienie potrzeb, celów i kontekstu, w jakim funkcjonuje organizacja Klienta.

W naszej pracy stawiamy również na samodzielność naszych klientów.
Niezależnie od tego, czy chodzi o rozwój kompetencji, przygotowanie istotnej zmiany czy powrót na tory w trudnym projekcie, zawsze dbamy o to, aby klienci uczyli się podczas pracy z nami. Zależy nam, aby w kolejnym przedsięwzięciu mogli i chcieli samodzielnie pójść o wiele kroków dalej.

To sprawia, że niemal wszystko, co dziś robimy, zaczęło się od polecenia.