kontakt@energygroup.edu.pl
www.energygroup.edu.pl

Project Management Institute | Registered Education Provider (R.E.P.)
25.08.2020

KAŻDY TRENING DOSTĘPNY ZDALNIE!

Nasze flagowe treningi dostępne są w formie zdalnej i dopracowane w szczegółach tak, aby doświadczenie uczestnika było bliskie treniengowi face 2 face. Project Management Essentials, Risk Management, Zarządzanie Innowacjami, Startegiczny PM – wszsytko w wygodnej i bezpiecznej formie!

25.08.2020

1500 Absolwentów studiów podyplomowych!

Już dziesięć lat ENERGY Group współpracuje w Wyższą Szkołą Bankową. Studia podyplomowe oparte o nasze autorskie programy i realizowane przez zespół trenerów ENERGY ukończyło już 1000 słuchaczy!

Wszystkich zanteresownych rozwojem i uczestnictwem w unikalnej rocznej przygodzie z edukacją dla dorosłych, aktywnych zawodowo osób zapraszamy do kontaktu.

Nowe programy! Tych z Państwa, którzy poznali już smak studiowania z nami, zapraszamy na nowe kierunki. Tworzymy je będąc na bieżąco z biznesem i jego potrzebami, a nawet wybiegając przed nie, w najnowsze tendencje i trendy w zarządzaniu.

01.01.2020

TRENING PM ESSENTIALS + RISK – EDYCJA Q4 – REKRUTACJA ROZPOCZĘTA!

Zapraszamy na intensywny trening otwarty, który doskonalimy od ponad 20 lat.
Kierujemy go do wszystkich, którzy chcą wzmocnić metodycznie i usystematyzować swoje doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz do tych, którzy chcą rozpocząć świadomie swoją przygodę z zarządzaniem projektami.

Intensywna, sprawdzona w praktyce formuła treningu – nasze 2-dniowe spotkanie to pełna interakcja zespołów i uczestników realnych projektów. Sala wypełniona po brzegi dobrą zabawą i wymianą doświadczeń pomiędzy osobami łakomymi inspiracji. Bezpieczna przestrzeń na próbowanie własnych sił i rozwój – czyli również popełnianie błędów i uczenie się z nich.

Dla wszystkich uczestników! NIEODPŁATNY 1-dniowy warsztat Project Risk Management!

Termin: 16-17 grudnia 2021 (+18 grudnia Project Risk Management  – nieodpłatnie)
Miejsce: Wrocław, Hotel Patio, Rynek, ul. Kiełbaśnicza 25
Język treningu: Polski
Więcej o treningu dowiesz się w zakładce „Trening Project Management Essentials”.

31.12.2015

Zaufało nam już więcej niż 100 firm!

Ponad 10 lat lat zaangażowania w sprawy Klientów i jednoczesnego własnego rozwoju owocują coraz to nowymi relacjami biznesowymi, społecznymi i możliwościami na zupełnie nowych poziomach!

Nasi Klienci to biznesy nowe, pączkujące oraz mocno stąpające po rynku i konsekwentnie wzmacniające swoją pozycję, poszukujące – innowacyjne i budujące przewagę na tożsamości budowanej przez lata, międzynarodowe i globalnie rozproszone oraz dumnie lokalne – a wszystkie z jedną wspólną cechą:

dbałość o rozwój pracowników i mądre decyzje dotyczące przyszłości biznesu

Ponad 100 firm korzystających ze wspólnie stworzonych rozwiązań, dostarczonej wiedzy i umiejętności to wspaniały paszport do kolejnych wyzwań. A fakt, że zdecydowana większość Klientów zwróciła się do nas w wyniku polecenia od kogoś, kto sprawdził nas już w działaniu, pozwala powiedzieć:

Dziękujemy za zaufanie!

01.01.2014

Projektowe KNOW-FLOW

Jeżeli chcesz spotkać się z osobami na co dzień prowadzącymi projekty i podzielić się doświadczeniem / przedyskutować to, co rozwijasz i usprawniasz w swojej firmie – spotkania „Know-flow” są warte Twojej uwagi. Z pewnością wśród naszych klientów jest ktoś, kto już ma to, czego szukasz w metodykach PM. Zaproponuj nam temat a my zapewnimy dobre towarzystwo do spotkania i dyskusji.